O nás

Michalovy azyly nabízejí dostupné milenecké azyly v Praze. Všechny azyly jsou kompletně vybavené a zařízené apartmány v různých částech Prahy. Nabízíme luxus, čistotu, pohodlí a hlavně 100% diskrétnost všem mileneckým párům, které si chtějí nerušeně užít jeden druhého a načerpat tak energii na celý den.

V našich apartmánech naleznete minimálně jednu ložnici, kompletně vybavenou kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Vybrané milenecké azyly mají taky parkování v garáži nebo v areálu budovy. Samozřejmostí je Wifi a Netflix.

Přijďte si k nám užít nezapomenutelné chvíle se svou drahou mileneckou polovičkou a zapomenout na každodenní stres a starosti. Určitě nebudete litovat! Michalovy azyly je tu pro vás 🙂

Těšíme se na vaši návštěvu.

Proč jsme lepší než hodinový hotel?

Hlavní výhody našich azylů pro milence

  • 100% diskrétnost – žádná recepce, s nikým z našeho týmu se nepotkáte. Naše milenecké azyly jsou na různých místech Prahy, takže nemůžete potkat ani jiné hosty.
  • Self check-in – klíče si vyzvednete ve schránce, ke které vám pošleme kód. Žádná recepce.
  • Kompletně vybavený apartmán – včetně kuchyňského koutu, potřeb na vaření, skleniček na víno. Samozřejmostí jsou ručníky, sprchový gel, mýdlo nebo fén na vlasy.
  • Pronájem bez registrace – Nechcete nám sdělovat vaše jméno? Nevadí, stačí přezdívka.
  • NONSTOP provoz!